O nas

Żłobek Children’s English Centre  to przyjazne  i kameralne miejsce dla każdego Maluszka usytuowane  w Krakowie  z dala od gwaru i zgiełku tętniącego  życiem  miasta. Żłobek powstał z myślą o najmłodszych Maluszkach –   ich potrzebach  mając na uwadze przede wszystkim  zapewnienie im komfortu domowej atmosfery. W naszym żłobku dokładamy wszelkich starań aby Dzieci spędzały czas w sposób różnorodny, sprzyjający ich wszechstronnemu rozwojowi. Żłobek przyjmuje  zapisy Dzieci od 1 do 3 roku życia.

Żłobek otwarty jest w godz. 7.00-17.00

Co nas wyróżnia?

• KAMERALNOŚĆ
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • INDYWIDUALNOŚĆ
  • BLISKOŚĆ
  • ROZWÓJ
  • EDUKACJA

KAMERALNOŚĆ/BEZPIECZEŃSTWO– żłobek powstał w nowoczesnym budynku zaprojektowanym na cele przedszkola/żłobka. Znajdują się tu przeszklone i naturalnie oświetlone sale, każda wyposażona jest w najwyższej klasy mebelki oraz zabawki. Przestrzeń zaprojektowana jest z myślą o potrzebach dzieci. Oznacza to, że wszystkie niezbędne przedmioty min. zabawki są  dostępne dla Dziecka  na wyciagnięcie  jego rączki. Teren placówki jest ogrodzony, posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Całość obiektu otoczona jest zielenią .Na posesji  znajdują się 3 place zabaw wyposażone w certyfikowane zabawki / mebelki ogrodowe.

INDYWIDUALNOŚĆ /BLISKOŚĆ –  grupy wiekowe w żłobku są kameralne co pozwala opiekunom na indywidualny kontakt/pracę z każdym Maluszkiem dostosowując odpowiednią ilość czasu na zaspokojenie jego potrzeb. Każdego dnia zapewniamy opiekę w oparciu o  bliskie relacje z Dzieckiem ,empatyczną komunikację opartą na szacunku i zrozumieniu.  Klimat indywidualności pozwala nam nauczyć każdego Maluszka jak funkcjonować w społeczeństwie oraz jak  powinna wyglądać prawidłowa, oparta na wzajemnym szacunku postawa każdego człowieka.

ROZWÓJ/EDUKACJA– Żłobek Niepubliczny Childrens Centre to dwujęzyczna placówka o rozszerzonym profilu muzycznym. W trakcie pobytu w Żłobku Dzieci  na zajęciach  z lektorem nabywają wiedzy z zakresu nauki języka angielskiego. Dzieci zapoznają się z otaczającym światem jego zachodzącymi procesami  poprzez prowadzone przez opiekunów warsztaty edukacyjne, plastyczne, sensoryczne. Dodatkowo Maluszki zapoznają się z elementami muzyki, rytmiki poprzez uczestnictwo w warsztatach muzycznych  ucząc się piosenek w połączeniu z  zabawami  paluszkowymi, dźwiękonaśladowczymi  itp. Maluszki codziennie biorą udział w warsztatach ,,Kącik Małego Czytelnika,, gdzie każde Dziecko poszerza swoją wyobraźnię jak i umiejętność  logicznego zapamiętywania i uważnego słuchania.

Jesteśmy miejscem innym niż wszystkie!  Gorąco zapraszamy!